Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování

Autor: MK <kytlicova(at)rras.cz>, Téma: AKTUALITY, Vydáno dne: 26. 11. 2012

logo lipno

Letošní novinky jenom potvrzují, že Skiareál Lipno zaslouženě patří k nejlepším v České republice.

Na své si v zimě přijdou děti, jejich rodiče, snowboardisté i lyžaři.Návštěvníci Lipna naleznou v areálu kompletní zázemí a komplexní služby na špičkové úrovni, které nemají konkurenci.

FOXPARK PLNÝ ZÁBAVY, OSVĚTLEN A ZDARMA

Hlavní novinkou je osvětlené výukové hřiště Foxpark kapitána Lipánka, které bude v provozu i při večerním lyžování, tedy od 18 do 20 hodin. Protože si svých návštěvníků vážíme, v letošní sezóně poskytneme na vstup do tohoto nejmodernějšího a nejkvalitnějšího parku pro začínající lyžaře opět stoprocentní slevu. Lyžaři si tu budou moci nově dát teplý nápoj a večer bude možné část areálu sjíždět na sáňkách či bobech. Hry a soutěže jsou samozřejmostí.

Z LYŽÍ DO KORUN STROMŮ

Další novinkou je zimní provoz unikátní Stezky korunami stromů, která v létě doslova uchvátila turisty nejen z České republiky. Lyžaři si budou moci na vrcholu Kramolína půjčit speciální boty, uschovat lyže, vyjít si udržovanou cestou do výšky až 40 metrů a poznat zimní Šumavu či Novohradské hory a za dobré viditelnosti i vrcholky Alp. Doposud toto nebylo možné.

www.skiareallipno.cz