9. Hubertova jízda 2015 v areálu Jízdárny Zámek Skalice

Autor: MK <kytlicova(at)rras.cz>, Téma: AKTUALITY, Vydáno dne: 09. 10. 2015

Jízdárna Skalice

Společnost Holoubek & pravnuci s.r.o. pořádá v sobotu 17. 10. 2015 svoji již devátou „Hubertovu jízdu - Memoriál paní Zdeňky Voženílkové – Holoubkové“, která proběhne v areálu Jízdárny Zámek Skalice a jejím okolí v Bohumilicích.

Program bude zahájen od cca 10:30 hodin mší svatou v zámecké kapli s trubači na lesní roh, poté bude probíhat příjezd a prezentace jezdců, kteří slavnostní jízdu zahájí cca ve 12 hodin za doprovodu trubačů na lesní roh.

Setkání je určeno nejen pro jezdce a milovníky koní, ale i rodiny s dětmi a širokou veřejnost; vstupné je pro návštěvníky ZDARMA. V rámci celé této akce se zájemci mohou zúčastnit Hubertovy jízdy 2015 s vlastním koněm.

Ve vymezeném čase bude možnost svézt na koních i ty nejmenší. Po celou dobu bude zajištěna široká nabídka občerstvení – především houbové speciality.

Cílem pořádání této akce je navázání na rodinnou historii. „Chceme v době končící lovecké sezóny využít našich možností „Jízdárny Zámek Skalice“ a pokračovat v tradici „Hubertovy jízdy“, která bude již devátá v řadě a společně tak strávit příjemný podzimní den v krásné přírodě a příjemné atmosféře.“