Osmý ročník HP Rock Festu bude opět zaměřen hlavně na lokální scénu

Autor: MK <kytlicova(at)rras.cz>, Téma: AKTUALITY, Vydáno dne: 27. 07. 2014

rockfest HP

Rocková muzika zaduní 2. srpna Horní Planou. Ve tři hodiny odpoledne odstartuje v letním kině tradiční a takřka již kultovní HP Rock Fest!

Stejně jako každý rok se fanoušci mohou těšit hlavně na regionální kapely, mezi nimiž nebudou chybět například Another Fake Heroes, Harvester či Zoe...

Headlinerem festivalu budou pražští Skywalker. Jejich melodický hard core má úspěch, o čemž svědčí i nabitá koncertní soupiska. Pokud máte rádi moderní nářez, jste na správné adrese!

Akce bude mít i zahraničního hosta. Z Rakouska dorazí veselá partička Sexlegs Cadillac´s, která drhne tradiční rock´n´roll.

Domácí scénu budou reprezentovat tři kapely. Úsměv na tváři vám vyloudí šumavští agro rockeři Harvester, kteří jsou již tradicí hornoplánského festivalu. Stejně tak oblíbení Another Fake Heroes. Ti se pohybují v teritoriích melodického punku a patří vůbec k nejúspěšnějším kapelám z Horní Plané. Punkovou přímočarost předvede i Lítací pes.

Prostor na festivalu také dostane nová českokrumlovská stoner kapela s originálním názvem Λ. Soupisku dále tvoří alternativní Zoe, progresivní After Hours a crossoveroví Black Velvet Suicide.

HP Rock Fest se letos uskuteční již poosmé. Vstupné je 70 korun.

Časový harmonogram:

15:00 - Lambda

16:10 - After hours

17:20 - Lítací pes

18:30 - Sexleg's Cadillac´s

19:40 - Zoe

20:50 - Black Velvet Suicide

22:00 - Skywalker

23:10 - Harvester

00:20 - AFH Více informací na www.horniplana.cz www.sumava-lipno.eu