Oficiální rozcestník cestovního ruchu turistického regionu Šumava de.gif, 0 kB en.gif, 0 kB
Logo Šumava Šumava


AKTUALITY

* Aktivity na Lipně

Vydáno dne 25. 07. 2010 (1724 přečtení)

Aquaworld Lipno Je nepříznivé počasí??Vydejte se na Lipno, kde můžete navštívit např. vodní ráj Aquaworld nebo těm nejmenším se zajisté bude líbit dětský koutek.

Vodní ráj Aquaworld Lipno
Vodní ráj Aquaworld Lipno je ideálním nápadem, jak strávit příjemný den s celou rodinou nebo skupinou přátel, pokud počasí není podle Vašich představ. Pod jednou střechou je připraven plavecký bazén a kruhový bazén s celou řadou dětských vodních atrakcí. S výhledem na lipenské jezero můžete odpočívat ve vířivce, zatímco Vaše děti budou dovádět na vodní skluzavce nebo v divoké řece s protiproudem. Doslova balzámem pro tělo i duši jsou finské sauny a relaxační masáže.

Dětský koutek s tvořivými programy
Skvělá zpráva pro rodiče, kteří míří na Lipensko a během dovolené zatouží „odpočinout“ si od svým hyperaktivních ratolestí. V budově vodního ráje Aquaworld je k Vašim službám dětský koutek pro děti od 3 let. Přijďte si s námi hrát a rozvíjet všechny smysly. Každý den navštívíme svět barev, sportu, uměleckých a kreativních témat, modelování a vyrobíme dárky pro naše nejbližší. S každým ročním obdobím nebo událostí, jsou připravena témata, která rozvíjí naši fantazii a kreativní myšlení. Naše víly dětem pomohou vyrobit dárky, které si odnesete jako krásnou vzpomínku na skvělé chvíle strávené v dětském koutku.

Pokud se přece jen trochu počasí vylepší navštivte Bikepark.

Bikepark Lipno – Rodinná zábava na kole, jak ji ještě neznáte
Dobrodružství v Bikeparku Lipno si užijí malí i velcí milovníci jízdy na kole. Děti a začátečníci si vyzkouší rodinnou trať na Jezerní sjezdovce s nádherným výhledem na Lipno a odvážnější jezdci zažijí trochu adrenalinu na nové sportovní trati, která je přizpůsobena tak, aby ji bezpečně sjel i začátečník a zkušení jezdci se „vyřádili“ na větších skocích a dalších překážkách.

Rodinná sjezdová trať – modrá trať
Zábavná sjezdová trať základní obtížnosti postavena s důrazem na zábavný a bezpečný sjezd na kole pro děti a začátečníky všech věkových kategorií. Klopené zatáčky, terénní vlny, lavice, kamenná pole a dřevěné lávky jsou upraveny tak, aby je bez problémů zvládnul začátečník, děti od 6 let, a aby zároveň zůstaly dostatečně atraktivní i pro širokou cyklistickou veřejnost.

Sportovní trať – červená trať
Nová, pestrá, středně náročná sjezdová trať, vedoucí lesním terénem přímo pod lanovou dráhou se pyšní odbočkami do okolního lesa s množstvím středně obtížných hliněných překážek, klopených zatáček a skoků. Předností této trati je to, že zkušenější jezdci si na ní mohou užít dávku bezpečného adrenalinu a začátečníci i děti si po zvládnutí Rodinné trati vyzkouší sjezd větších překážek. A kdo si na poprvé netroufne na větší skoky, může je bezpečně objet. Součástí sportovní tratě je také adrenalinová část se skoky a překážkami, na kterých se vyřádí opravdu každý, kdo má rád výzvy.

FOXíkovo dětské hřiště
Pro malé cyklisty je připraveno nové FOXíkovo cyklo hřiště, kde se za pomoci animátora seznámí s jízdou po terénních nerovnostech a dřevěných MINI překážkách. Děti hrou a zábavnou formou zvládnou základy jízdy na překážkách, stability a bezpečnosti jízdy to vše za zvuku pohádkové hudby. Ti nejmenší si pohrají s maskoty nebo zadovádějí ve skákacím hradu.

Kontakt: 731 410 800, info@lipnoservis.cz
Více informací naleznete na www.lipnoservis.cz
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor:
MS | Informační e-mailVytisknout článek |

ŠKOLNÍ VÝLETY


I N F O C E N T R A

Tento web spravuje Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s.

Máte-li novinky a informace z dění v cestovním ruchu na Šumavě
nebo návrhy a připomínky k obsahu našich stránek,
rádi se je dozvíme,
kontaktujte nás prosím na e-mail kytlicova@rras.cz

Statistiky návštěvnosti

28.02.2020: Ruční výroba skleněných korálků / Kašperské Hory, IS a SEV NP
Co to byly páteříky a jak se vyrábějí vinuté perly? Přijďte se seznámit s výrobkem Šumava – originální produkt, poslechnout si mnoho zajímavého o historii sklářství na Šumavě a podívat se na celý postup výroby skleněného korálku. Sami se pak můžete pokusit o výrobu svého zářivého pokladu, od 13 do 17 hodin. www.npsumava.cz

23.02.2020: Komentovaná prohlídka / Horažďovice, Přírodovědná stanice
www.ddm-hd.cz

22.02.2020: Masopustní průvod / Chanovice
od 12 hodin. www.chanovice.cz

22.02.2020: Masopust / Volary
od 13 hodin vychází průvod masek od radnice a obchází celé město dům od domu, masopust je zakončen ve společenském sále radnice, kde se od 19 hodin uskuteční masopustní veselice s pochováním basy. www.mestovolary.cz

14.02.2020: Emil Kintzl a jeho povídání o Šumavě / Dlouhá Ves, kino
přijďte si popovídat a něco se dozvědět o starých časech na Šumavě; pořádá spolek Živá obec Dlouhá Ves; od 18 hodin, vstupné 50 Kč

05.02.2020: Pohledy do krajiny – nejkrásnější treky Kanady / Kašperské Hory, IS a SEV NP Šumava
kanadské Rockies (Skalnaté hory) jsou snem snad všech cestovatelů. Great Divi-deTrail je 1200 km dlouhá cesta skrz ně, kterou ročně projde pouze 50 dobrodruhů. Hory! Bažiny! Komáři! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Nevážné povídání s Martinem Úblem o tom, jak se neztratit v divočině, jak naplánovat cestu po Kanadě a proč netrhat medvědům borůvky; od 18 hodin. www.npsumava.czjméno:
heslo:

Nová registrace


Sudslavická naučná stezka - 3
Sudslavická naučná stezka
zobrazení: 7676
známka: 1.50

Obrázky z obce Stachy - 6
Obrázky z obce Stachy
zobrazení: 7397
známka: 1.75

Srní a okolí - 6
Srní a okolí
zobrazení: 6607
známka: 0

Financování
logo Euregio
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Euroregionem Šumava-Jihozápadní Čechy
logo Jihočeský kraj
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Jihočeským krajem


Google+

www.info-sumava.cz v‘e o Šumavě na jednom místě