Oficiální rozcestník cestovního ruchu turistického regionu Šumava de.gif, 0 kB en.gif, 0 kB
Logo Šumava Šumava


AKTUALITY

* Dívka Šumavy 2011

Vydáno dne 30. 05. 2011 (3068 přečtení)

Dívka Šumavy 2011 Uzávěrka přihlášek do VI. ročníku soutěže Dívka Šumavy´11 je 31. května!Letos mají poprvé šanci dívky z celých Jižních Čech a Plzeňského kraje.

Loňská vítězka jubilejního V. ročníku, Věra Králová z Újezda u Klatov si právě užívá svoji výhru, momentálně se nachází na slunné Floridě. Dvoutýdenní dovolenou získala vloni, jako hlavní cenu od společnosti Florida-dovolena.cz. Jaká bude letošní výhra pro v pořadí 6. královnu Šumavy se nechme ještě překvapit.

Letošní ročník přináší již v úvodu několik novinek, a sice do soutěže se mohou letos přihlásit dívky z celých Jižních Čech a Plzeňského kraje, dříve bylo území omezeno jen na 6 okresů. Další ze základních podmínek je zvýšená věková hranice 18 - 25 let. Finálového galavečera se letos, 22. října zhostí město Plzeň. Do té doby dívky čekají nejen soustředění v luxusních hotelích se zajímavým a nabitým programem, fotografování, módní přehlídky, besedy, školení a přednášky a účast na několika zajímavých akcích. Letos se do finále dostane jen 10 dívek, 5 jihočešek a 5 dívek bude reprezentovat Plzeňský kraj.

Uzávěrka přihlášek je již toto úterý 31. 5. 2011. Vybrané dívky pak dostanou pozvánku na casting, 17. 6. bude vybráno 5 finalistek v Plzni a zástupkyně Jihočeského kraje vzejdou z castingu 24. 6. v Českých Budějovicích.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: MS | Informační e-mailVytisknout článek |

ŠKOLNÍ VÝLETY


I N F O C E N T R A

Tento web spravuje Regionální rozvojová agentura Šumava o.p.s.

Máte-li novinky a informace z dění v cestovním ruchu na Šumavě
nebo návrhy a připomínky k obsahu našich stránek,
rádi se je dozvíme,
kontaktujte nás prosím na e-mail kytlicova@rras.cz

Statistiky návštěvnosti

28.02.2020: Ruční výroba skleněných korálků / Kašperské Hory, IS a SEV NP
Co to byly páteříky a jak se vyrábějí vinuté perly? Přijďte se seznámit s výrobkem Šumava – originální produkt, poslechnout si mnoho zajímavého o historii sklářství na Šumavě a podívat se na celý postup výroby skleněného korálku. Sami se pak můžete pokusit o výrobu svého zářivého pokladu, od 13 do 17 hodin. www.npsumava.cz

23.02.2020: Komentovaná prohlídka / Horažďovice, Přírodovědná stanice
www.ddm-hd.cz

22.02.2020: Masopustní průvod / Chanovice
od 12 hodin. www.chanovice.cz

22.02.2020: Masopust / Volary
od 13 hodin vychází průvod masek od radnice a obchází celé město dům od domu, masopust je zakončen ve společenském sále radnice, kde se od 19 hodin uskuteční masopustní veselice s pochováním basy. www.mestovolary.cz

14.02.2020: Emil Kintzl a jeho povídání o Šumavě / Dlouhá Ves, kino
přijďte si popovídat a něco se dozvědět o starých časech na Šumavě; pořádá spolek Živá obec Dlouhá Ves; od 18 hodin, vstupné 50 Kč

05.02.2020: Pohledy do krajiny – nejkrásnější treky Kanady / Kašperské Hory, IS a SEV NP Šumava
kanadské Rockies (Skalnaté hory) jsou snem snad všech cestovatelů. Great Divi-deTrail je 1200 km dlouhá cesta skrz ně, kterou ročně projde pouze 50 dobrodruhů. Hory! Bažiny! Komáři! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Nevážné povídání s Martinem Úblem o tom, jak se neztratit v divočině, jak naplánovat cestu po Kanadě a proč netrhat medvědům borůvky; od 18 hodin. www.npsumava.czjméno:
heslo:

Nová registrace


Trojmezní kámen
Trojmezní kámen
zobrazení: 6111
známka: 0

Srní a okolí - 6
Srní a okolí
zobrazení: 7038
známka: 0

Schwarzenberský plavební kanál - 1
Schwarzenberský plavební kanál
zobrazení: 3385
známka: 0

Financování
logo Euregio
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Euroregionem Šumava-Jihozápadní Čechy
logo Jihočeský kraj
Aktualizace informací na tomto webu je spolufinancována Jihočeským krajem


Google+

www.info-sumava.cz v‘e o Šumavě na jednom místě